Adelina dhe nëna e saj bëjnë frizurën e njëjtë, pozojnë pranë këtij mashkulli

 

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo dhe nëna kanë bërë frizurën e njëjtë dhe po duken tejet bukur.

Të dyja kanë pozuar pranë frizerit të tyre, të cilin e kanë edhe mik./ORAinfo/