Adelina iu befason, vjen me ndryshim të ri në fytyrë

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, që me pamjen dhe zërin e saj mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë.

Ajo në këto vitet e fundit paragjykua shumë pas lidhjes me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe më vonë edhe pas lindjes së djalit, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është bërë nënë para pak muajsh, ajo menjëherë është kthyer në gjendjen e saj më të mirë, e dëshmi për këtë janë fotografitë e ndryshme që I poston.

Sot ajo ka postuar një fotografi në Instastory, ku shohim se ka bërë një ndryshim të ri në fytyrë duke e vënë një vath në hundë./ORAinfo/