Adelina poston fotografi nga pushimi, bie në sy veshja e saj

Adelina Tahiri bashkë me burrin e djalin po i kalojnë ditët më të bukura në këtë fundvit.

Ajo këto ditë po qëndron në Vjenë dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje.

Sot, Adelina ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku vëmendjen më të madhe e merr veshja e saj e sidomos palltoja e saj me pupla./ORAinfo/