Afrona sapo ka dal nga frizerka, ndyshimi në pamjen e saj është i madh

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona dhe Blero pritet të martohen se shpejti. Ata se fundmi kanë qenë për pushime në Dubai.

Edhe pas kthimit nga pushimet Afrona dhe Blero janë shfaqur aktiv në rrjetet sociale.

Sot afrona ka publikuar një foto ku shfaqet që sapo ka dal nga frizerka, me grimin e saj ajo ka mahnitur të gjithë. /ORAinfo/