Afrona shfaqet e ‘vetmuar’ në shkretëtirë, reagimi i Bleros i papritur

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona dhe Blero pritet të martohen se shpejti. Ata se fundmi kanë qenë për pushime në Dubai.

Nga atje ata kanë publikuar foto të ndryshme. Ndërsa sot, Blero ka publikuar një foto të Afronës e cila shfaqet e ‘vetmuar’ në shkretëtirë.

E veshur me një fustan të hollë dhe të shkurt, Afrona duket se e ka ‘shkrirë’ Bleron me këtë pamje. /ORAinfo/