Aktori i njohur i propozon martesë ish gruas së tij

Mund të duket e çuditshme, por aktori i njohur i ka propozuar martesë ish bashkëshortes.
Bëhet fjalë për aktorin amerikan Terrence Howard i cili po ri-martohet me gruan Mira Pak, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

49 vjeçari i ka propozuar sërish martesë ish gruas së tij, gjatë një darke familjare në Beverly Hills të Kalifornisë.

E nuk ka pasur se si të mungojë unaza e cila sipas TMZ ka kushtuar miliona dollarë.

“Më janë dashur 45 vjet që të të të gjeja dhe tani që jam në të 50-tat, dua ta kaloj jetën time krah teje”, ka thënë Terrence gjatë fjalimit të propozimit.

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 23: Terrence Howard and Mira Pak Howard attend “Empire” and “Star” celebrate FOX’s new Wednesday night at One World Observatory on September 23, 2017 in New York City. (Photo by John Lamparski/Getty Images)