Aktori i njohur pozon për herë të parë me dhjetë fëmijët e tij

Në fillim të muajit dhjetor, Edi Murphy u bë me fëmijën e dhjetë.

Aktori i njohur 57 vjeçar ka sjell për herë të parë imazhin me dhjetë fëmijët e tij për Krishtlindje, shkruan lajmi.net.

Ai e ruan me fanatizëm familjen pasi rrallëherë i ka publikuar fëmijët në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Duhet theksuar se, Edi aktualisht është në një marrëdhënie me modelen australiane, Paige Butcher, me të cilën ka një vajzë dhe djalë.

Para se të lidhej me modelen australiane Edi ishte i martuar me Nicole Murphyn. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com