Albatriti dhe Egzona së shpejti sërish prindër, kështu duket ajo në muajt e fundit të shtatzënisë

Albatriti dhe Egzona së shpejti sërish prindër, kështu duket ajo në muajt e fundit të shtatzënisë

Bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi i ka publikuar disa foto të reja dhe shtatzënia e ka zbukuruar akoma më shumë.

Egzona, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi në Instagramin e saj i ka ndarë me ndjekësit disa foto të shkëputura nga një fotosesion të cilin e ka realizuar së fundmi, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara ajo shihet se është zbukuruar akoma më shumë gjatë shtatzënisë dhe ngjyra e kaltër i shkon shumë.

Albatriti dhe Egzona po e presin fëmijën e tyre të dytë pasi tashmë janë prindër të një vajze e cila quhet Amelia./Lajmi.net/

albshowbizzz.com