Anastasia e nisi vitin me poza +18, njësoj po e përmbyll me këtë video

  Modelja ruse Anastasia Kvitko edhe vitin 2019 duket se po e nis e ‘zjarrtë’ dhe shumë në top formë.      

Anastasia Kvitko vitin që lam pas e nisi me poza +18, ndërsa bazuar në postimin e fundit, njësoj do ta nis edhe vitin e ri 2019, shkruan lajmi.net.

Një lajm shumë i mirë ky për fansat e shumtë që i ka dhe e ndjekin nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

Bukuroshja ruse e ka postuar një video të cilën zgjodhi ta realizoi para pasqyrës e që duket më seksi se kurrë më parë.

Në videon e postuar ajo tregon gjoksin bombastik dhe vithet e formësuara, dhe mos e humbinsi ta shikoni në vazhdim./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Check more videos in my app link in bio ? 

A post shared by   AK  (@anastasiya_kvitko) on

 

 

albshowbizzz.com