Andrra ‘liget’ para Sinanit, ja çka bën kur e ka përball

Janë ndër çiftet me të pëlqyera të show bizit.

Këngëtari, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë shfaqur në një moment intim nga Nju Jorku, shkruan lajmi.

Është Andrra e cila ka sjell një imazh me Sinanin gjersa shfaqen duke u puthur dhe janë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Duket se festat e fundvitit dyshja do i presin në Amerikë pasi kanë mbetur vetëm pak ditë që nga Viti i Ri, 2019.

Dyshja u martuan para disa viteve ku tashmë kanë edhe një djalë të quajtur, Ansi.