Arbnora Ademaj – asnjëherë më seksi se në imazhet e fundit

E mbante titullin e
Miss Kosovës dhe ende po vazhdon t’i qëndrojë prapa këtij epiteti.

Bukuroshja kosovare, Arbnora Ademaj e cila ishte zgjedhur Miss Kosovan ë vitin 2007-të, ka realizuar një set të ri fotografik dhe po duket mahnitëse.

Më fit se asnjëherë
dhe shumë e tonifikuar, Ademaj e cila përvec garave të bukurisë ndoqi edhe një
karrierë televizive, po shkëlqen në imazhet e fundit.

Ajo siç duket ka humbur edhe disa kilogramë, dhe ka arritur të vijë në formën e dëshiruar. /Prive.al