Arnold Shwarzenegger do të vizitojë Shqipërinë në 2019, këto janë detajet

Një nga aktorët më pëlqyer të shqiptarëve, me filmat aksion
të të cilit jemi rritur, mesa duket do të vizitojë Shqipërinë në vitin 2019.

Bëhet fjalë pikërisht për Arnold Shwarzenegger, fiziku it ë cilit ka shërbyer dhe si model frymëzimi për shumë të rinj, që të fillojnë palestrën apo ti përkushtohen dhe bodybuilding-ut.

Lajmi
është dhënë për “IN Tv” nga bodybuilder-ja shqiptare, Holta Pilz, e cila ka
treguar më shumë rreth vizitës së aktorit të njohur të HollËëood-it, në vendin
tonë:

“Unë do të sjell Arnoldin në Shqipëri dhe kam komunikuar dhe me
bashkinë dhe me ministrinë”- u shpreh Holta, shkruan blitz.al, transmeton
Prive.al.

Por kjo vizitë do të ndodhë në vitin 2019 pasi Schwarzenegger për momentin është i zënë duke u marrë me zgjedhjet për gurvenator në Teksas. Edhe pse Arnold tani është 71 vjeç, ai vazhdon të ketë një trup të tonifikuar dhe të jetë në super formë.