Arta Nitaj befason ndjekësit me vendimin e fundit

Aktorja Arta Nitaj e ka marrë një vendim i cili nuk ka për të ju pëlqyer aspak ndjekësve të saj të shumtë.

Arta Nitaj është ‘zhdukur’ papritur nga të gjitha rrjetet sociale, kështu duke i ‘zhgënjyer’ 100 mijë ndjekësit që e përcillnin në atë se çfarë postonte, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se Arta njihet për linjat seksi dhe fotot që postonte ishin të tilla sigurisht se ajo ka për të ju munguar atyre.

E njohur u bë nga roli që ka pasur në ‘O sa mirë’ dhe sot vazhdon të jetë e dashur për publikun.