Azet futet në listën e shqiptarëve më të…

Reperi shqiptar i njohur shumë në Gjermani e Zvicër, ndau një gëzim me fansat e tij.

Azet ka arritur 1.1 milion ndjekës në Instagram.

Artisti nënvizoi numrin dhe e postoi në instastory duke treguar kështu se ndjehet i lumtur për mbështetjen që po merr nga njerëzit.

Azet së fundmi publikoi dy këngë të reja të cilat kanë marrë
miliona klikime e pëlqime në youtube./Prive.al