Bebe Rexha dëshiron të largohet dhe bën këtë pyetje për fansat

Bebe Rexha tregon se dëshiron të ikë në një ishull.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka postuar një imazh në Instagram ku zbulon se dëshiron të ikë në një ishull, shkruan lajmi.net.

“Përgatitje për ikjen në ishullin tim. Çfare mendoni? ?”, ka shkruar ajo gjersa shfaqet në një fustan dypjesësh.

Përveç përshkrimit që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, Rexha shfaqet në top-formë dhe mjaft atraktive.

Theksojmë se, Bebe e ka përmbyllë vitin 2018 me suksese të mëdha e me projekte tejet të pëlqyera nga fansat. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com