Blero dhe Afrona befasojnë fëmijët me dhurata

  Blero dhe Afrona kanë dhuruar disa dhurata për fëmijët.      

Blero dhe Afrona të veshur me kostumin e babadimrit, kanë gëzuar fëmijët me dhurata, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaq fëmijët me buzëqeshje në fytyrë pasi pranuan dhuratat.

“Te falesh buzqeshje gezim dhe lumturi eshte gjeja ma e bukur qe mund te besh. Femijet jan vet jeta ? Urime Viti i ri Te Gjithve ❤️?”, ka shkruar Blero.

Për ndryshe, çifti planifikojnë që gjatë 2019-ës të kurorëzojnë dashurinë me martesë. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Te falesh buzqeshje gezim dhe lumturi eshte gjeja ma e bukur qe mund te besh. Femijet jan vet jeta ? Urime Viti i ri Te Gjithve ❤️? 

A post shared by   BLERO  (@bleromuharremi) on

 

 

albshowbizzz.com