Bukuria me emrin – Xhensila

Shquhet për bukurinë e saj të jashkëzakonshme, të cilën lirshëm mund ta quajmë, edhe “Mbretëreshë” të bukurisë.

Është kjo këgëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtëzaj, bukuria e së cilës po lë shenjë gjithandej.

Çdo herë e më shumë, po arrin që të jetë në fokus të vëmendjes, kështu duke u bërë edhe “pushtuese” e mediave, shkruan Kosovarja.

E, së fundi ka sjellë disa fotosesione mbresëlënëse, të cilat nuk lënë vend për imagjinatë, pasi bukuroshja Xhensilë erdhi më e freskët dhe më e bukur se asnjëherë më parë.

Por nuk është vetëm bukuria, ajo e cila po bën Xhensilën të jetë kaq e përfolur, por edhe linjat perfekte të cilat ka arritur ti kthejë aq shpejt pas lindjes së vajzës.

Xhensila, jo vetëm që duket ndryshe pasi fitoi epitetin Nënë, por mesa duket nuk ia la fare shenje kjo dukuri, pasi shfaqet me seksi se kurrë.

Për këtë, pamjet flasin më së miri… /Kosovarja/