Çfarë ndodhi me TDS, a po ribashkohen Majk e Onat? (VIDEO)

Para pak ditësh, Majk dhe Onat publikuan këngën e tyre të re
“Thirri dajt” pas një kohe shumë të gjatë.

Dyshja nuk u rikthye si TDS por si Majk dhe Onat.

Se a do të kthehet ky grup që dikur ishte shumë I dashur për
publikun dhe çfarë plane kanë të dy reperët, e kuptoni duke klikuar mbi videon
e mëposhtme që sjell intervistën e tyre për emisionin NIN në Klan
Kosova./Prive.al