Çfarë po do të thotë Eni Koçi me këto fjalë?

Është ndër këngëtaret këtë vit më aktive e cila nuk po ndalet me projekte të ndryshme dhe secili prej tyre po shndërrohet në hit, shkruan Kosovarja.

E komentuar si për jetën profesionale po ashtu edhe për atë private, viti që po lëmë pas ka qenë vërtetë i bujshëm për Enin.

Ajo bashkë me reperin Genc Prelvukaj, pas shumë projekteve të realizuara, zyrtarizuan edhe lidhjen, ndoshta jo dirket por tashmë çdo gjë shihet.

Por, me një imazh që ka hedhur në rrjetet sociale, mbishkrimi i saj lë të kuptojmë shumë: “2018, faleminderit në të gjitha mësimet! 2019, jam gati” është shprehur këngëtarja e cila nuk dihet se kujt apo për çfarë mësimesh bëhet fjalë…/Kosovarja/

albshowbizzz.com