Çifti i njohur i showbizit martohet fshehurazi në shtëpi

Pak para përfundimit të vitit, çifti shumë i dashur në showbiz, u martua…

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë martuar, raporton RadarOnline.com, transmeton Klan Kosova.

Image result for miley and liam

Disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, shfaqin çiftin në një ceremoni të dielën.

Një burim tha se çifti pati një festë speciale
brenda shtëpisë së tyre në Franklin, Tennessee.

Miley kishte të veshur një fustan të bardhë ndërkaq
Liam kostum të zi.

Derisa çifti dukej se po priste tortën, mbrapa
tyre shiheshin balonat që shkruanin ‘zonja dhe zotëriu’.

Thashethemet për martesë ka kohë që qarkullojnë. Radar raportoi në nëntor se çifti anuloi dasmën në Malibu pas zjarreve atje.