Çifti më i ri i shoubizit shqiptar sapo u fejua (FOTO)

 

Vetëm pak ditë më parë, Prive.al njoftoi mbi çiftin e ri.

Prezantuesja Genta Cana dhe arkitekti Noli Fetoshi po shijojnë romancën më të re në shoubizin shqiptar e cila sonte ka kaluar në një tjetër hap.

Gjatë një darke familjare, Noli ka vendosur ta surprizojë Gentën duke i propozuar.

Çifti kanë shkëmbyer unazat para pak minutash, siç vërehet në një fotografi të siguruar nga Prive.al. Shumë urime!

 

albshowbizzz.com