‘Çudit’ Gëzimja, del me burrë e shoqëri me këtë pamje

Gezime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas fejesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Gëzimja tani është një ndër personazhet më të përfolura, sidomos për dukjen e saj plot stil por ajo për çka flitet më shumë është raporti i saj me
vjehrrën, Remzien.

Ajo sot ka dalë me burrin dhe shoqërinë e saj, dhe në një fotografi që ka postuar në Instastory ajo paraqitet me një grim dhe një stil flokësh jo të rregulluar që nuk jemi mësuar ta shohim më herët ./ORAinfo/