Dafina e sapo zgjuar nga gjumi, bën video duke vallëzuar me të brendshme në shtrat

Dafina e sapo zgjuar nga gjumi, bën video duke vallëzuar me të brendshme në shtrat

Dafina Zeqiri është zgjuar sot me shumë disponim dhe këtë e vërteton video e postuar ku shihet po ashtu një femër e cila po i prek vithet.

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditësh e ka publikuar këngën e re ‘Alo’ dhe suksesin e saj po e shijon në maksimum, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e sotëm e ka nisur me pikërisht tingujt e kësaj kënge, duke vallëzuar në shtrat me të brendshme.

Duffye në Tiranë ndodhet me një mike të saj e cila në videon në fjalë shihet duke i prekur vithet./Lajmi.net/

albshowbizzz.com