Dafina publikon video nga shtrati, ka një pyetje për ndjekësit (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri, pak ditë më parë publikoi këngën e re në bashkëpunim me DJ Geek me titull “Alo”.

Kjo këngë si dhe të tjera, ka shtuar koncertet e saj kudo ku ka shqiptarë.

Sot, Dafina është zgjuar me disponim dhe këtë e ndau edhe me ndjekësit. Ajo publikoi një video me të brendshme në Instagram me anë të cilës pyeti: “Cilën këngë e lëshoni kur zgjoheni?”.

Në video, artistja performon me këngën e saj të re./Prive.al

View this post on Instagram

What song do u play when u wake up? ? #ALO

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on