Dafina Zeqiri fjaloset me fansat në rrjetet sociale

 
 

Dafina Zeqiri ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me projekte muzikore dhe koncerte.

Këngëtarja ka qenë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa ka bashkëbiseduar edhe me fansat e saj.

Por, bukuroshja së fundi ka pasur një diskutim të pakëndshëm me një prej fansave gjersa ishe akuzuar se po e kopjon Dua Lipën.

Madje, debati mes tifozit dhe zeshkanes sonë ka eskaluar deri në atë masë sa që ka pasur ofendime të rënda në adresë të njëri-tjetrit.

“Është viti i ri dhe shumë tragjedi po ndodhin nga e majta në të djathtë. Duajeni njëri-tjetrin, e që ju pengon ndokush UNFOLLOW DHE BLOCK, dhe vazhdo përpara. Se veç këtë jetë e kemi debilla”, ka shpërthyer këngëtarja edhe në ofendim.

Theksojmë se javën e kaluar këngëtarja ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me DJ Geek, “Alo”.

Ndryshe, Zeqiri është duke punuar në këngë të reja që do t’i sjell gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/