Dani këtë herë solo (VIDEO)

 

Pas disa bashkëpunimeve
që i pati në këtë vit, Ramadan Krasniqi – Dani, po vjen solo.

Këngëtari ka
vendosur që kënga e re të jetë vetëm për të.

Projekti është
baladë dhe është punuar në studion e Irkenc Hykës, producentin dhe këngëtarin
me të cilin ka bashkëpunuar në një këngë gjatë 2018-ës.

Detajet tjera
ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com