Darkë romantike e Arta Bajramit me bashkëshortin, diçka festuan

Mbrëmë Arta Bajrami dhe bashkëshorti i saj e kanë kaluar një natë romantike.

Këngëtarja Arta Bajrami në Instagramin e saj e ka publikuar një foto të cilën e ka shkrepur mbrëmë me rastin e darkës romantike të cilën e kanë ngrënë për të festuar 10 vjetorin e takimit, shkruan lajmi.net.

‘’10 vjet nga takimi i parë’’, ka shkruar ajo pranë fotos.

Arta dhe Xhemajl Sekiraqa tashmë janë të martuar dhe bashkë kanë edhe fëmijë, kështu duke u bërë një familje e kompletuar dhe e lumtur.