Dhe fundviti e gjeti Liberta Spahiun më seksi se asnjëherë

“Liberta Spahiu, apo Santa
Claus”?

Bukuroshja shqiptare ka realizuar nëj set të ri fotografik me rastin e festave të fundvitit dhe është tejet seksi e simpatike.

View this post on Instagram

❄️Happy Holidays❄️ Sa prej jush menxi spo pritni me u kry viti 2018??? Le t’shkon mooo tung e ka … ? #jinglebells #merrychristmas #happynewyear #festivemood #santaclaus #makeawish #tungtungkissbyebye

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Moderatorja e emisionit Prive, së
fundmi publikoi disa imazhe të reja në Instagram, me anë të të cilave po e përcjellë
nëj energji shumë pozitive, meqë fotografitë e saja kanë motive festash.

Pranë pemës së vivit të ri e cila është
krejtësisht e ndriçuar e me një veshje të mëndafshtë hedhur krahëve, Liberta
moti s’është dukur më atraktive se kaq.

E nga ne, urime Viti i Ri Libiana…

View this post on Instagram

❄️ Gezuar Festat ❄️ Çka ju ka mbet merak n’2018?! E ja u merr menja me kry n’2019?! Naj deshire, naj pune, naj goditje ?, naj shetitje, naj blerje, naj ker, shpi etj Shkojme me pergjigje ?? #happyholidays #dissappointment #expectations #newyear #newpeople #festivemood #letsdance

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on