Dhurata që mendonte se nuk i duhej, Lori Hoxha befason Sarën

Lori Hoxha së fundmi ka surprizuar motrën e saj, Sarën me një dhuratë të veçantë.

Blogerja e njohur shqiptare, Lori ka vendosur t’ia blejë një dhuratë të kushtueshme dhe unike motrës së saj, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Sara ka falënderuar motrën për dhuratën që mendonte se nuk i duhej.

“Ja ku është Lori Hoxha që të bën dhuratë gjëra që nuk mendoje se të duheshin”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhet.

Theksojmë se, Lori dhe Sara, trashëgimtaret e “TOP CHANNEL”, janë dy nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com