Diellza Kolgeci: Shtatzëninë e kam planifikuar, e prita me shumë dashuri

Diellza Kolgeci shumë shpejtë do të bëhet nënë.

Para disa ditësh lajmi i papritur se Diellza Kolgeci është shtatzënë dhe po pret fëmijën e basketbollistit Fisnik Rugova, i ka habitur të gjithë, shkruan lajmi.net.

Megjithatë ky është lajmi më i mirë që e ka marrë ajo gjatë jetës dhe e ka pritur me shumë dashuri.

Diellza gjatë një interviste për ‘Mirage’ ka folur për shtatzëninë dhe ka treguar se si e ka pritur këtë fakt.

Detajet i gjeni në videon në vazhdim./Lajmi.net/

albshowbizzz.com