Dua Lipa dhe Isaac Carew në kulmin e dashurisë

Janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Këngëtarja, Dua Lipa dhe Isaac Carew janë mjaft të pëlqyer dhe të komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Dua së fundmi ka sjell një video në llogarinë e saj personale, Instagram të cilët shfaqen në momente intime me njëri-tjetrin.

Siç shihet dyshja janë në kulmin e dashurisë, që tashmë pothuajse në çdo vend janë së bashku.

Nga ana tjetër, Lipa ka rezultuar suksese të mëdha gjatë këtij viti, projektet e së cilës numërojnë miliona klikimesh në Youtube. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com