Duhet ta shihni këtë buzëqeshje të Nora Istrefit

Këngëtarja Nora Istrefi është mjaftë e angazhuar. Bënë mjaftë këngë e klipe dhe suksesi nuk i mungon, shkruan “Kosovarja”.

Nora gjithashtu është edhe në shumë mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, ku ia del mirë të krijoi atmosferë të nxehtë.

Këngëtarja investon shumë edhe në pamjen e jashtme, andaj zakonisht duket bukur dhe mjaftë koherente, shkruan Kosovarja

Nora është nga ato këngëtare që rrallë buzëqesh. Ama në këtë foto ajo duket mjaftë e qeshur dhe e bukur njëkohësisht./Kosovarja/