E akuzuan se po e kopjon Dua Lipën, Dafina Zeqiri kapet me komentuesit

 

Dafina
Zeqiri, është përleshur virtualisht me dikë nga komentuesit e saj, që e akuzoi
se po e kopjon këngëtaren me famë botërore, Dua Lipën.

“Po bëhesh naj kah si Dua Lipa, se goxha po e imiton”, ishte komenti i ardhur në adresë të këngëtares.

Është
vet Dafina në anën tjetër, ajo që e ka postuar në Instastory të saj këtë koment,
duke thënë se njerëzit duhet ta duan më sumë njëri tjetrin dhe jo t’i shajnë
ata që punojnë.

“Është viti i ri dhe shumë tragjedi po ndodhin nga e majta në të djathtë. Duajeni njëri tjetrin, e që ju pengon ndokush UNFOLLOË DHE BLOCK, dhe vazhdo përpara. Se veç këtë jetë e kemi debilla”, ka shpërthyer këngëtarja edhe në ofendim. /Prive.al

 

albshowbizzz.com