E mbani mend Sulltaneshën Mahidevran? Shikojeni me kë është martuar

Padyshim se ishte protagoniste me një rol shumë të rëndësishëm në projektin i cili në ekranet ballkanike zuri vend të parë, shkruan Kosovarja.

Nur Fettahoglu është aktorja e cila kërkohet në shumë projekte, kjo sepse që nga fillimi i karrierës ka marrë zemrat e publikut.

Edhe pse në serial e kemi parë si nj grua të dëshpëruar nga rrethanat të cilat aso kohe ishin shumë të ashpra, në jetën reale aktorja është shumë e lumtur e që kjo është dëshmuar shuam herë në rrjetet sociale dhe intervista të ndryshme.

Ajo është martuar me Levent Veziroglu dhe vërtetë se dashuria e tyre reflekton në të gjitha imazhet që shohim.

Për këtë, flasin pamjet në vazhdim./Kosovarja/

 

albshowbizzz.com