E prisnit? Luana Vjollca zbulon se kur lansohet kënga e saj e re

Këtë vit solli dy projekte të reja muzikore.

“Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm dy”, janë dy projektet e Luana Vjollcës që i publikoi gjatë vitit 2018, shkruan lajmi.net.

Duket se këtë vit nuk do ta mbyllë pa edhe një këngë të re pasi bëri të ditur se nesër lansohet “Gyle gyle”, gjersa sjell një video të saj.

“Per ty sonte du me pi, Mu deh!  Me mungoi ai. #GyleGyle NESER 14:00 ?”, janë fjalët e Luanës.

Nga ana tjetër, Vjollca po ecën mjaft mirë edhe me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com