Egzona e Albatriti postojnë fotografinë më të veçantë në këtë fundvit, ja si po duken ata

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çifteve më të përfolura të estrades.

Ata u martuan pak vite më parë dhe kanë një vajzë e këtë kohë janë në pritje edhe të fëmiut të tyre të dytë, përcjell ORAinfo.

Egzona dhe Albatriti janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E sot ata kanë postuar disa fotografi që i kanë bërë në këtë fundvit, por ajo çka bie më shumë në sy është fotografia ku ata shfaqen si familje./ORAinfo/