Elita dhe Gjiko do të jenë prindër të një…

Reperi i njohur Gjiko, dhe moderatorja Elita Rudi, tashmë janë bërë kryetemë e çdo lajmi.

Dyshja prej muajsh është në pritjen më të ëmbël të tyre, por për gjininë e foshnjës ende nuk ka dalë ndonjë gjë e konfirmuar nga ata.

Edhe pse me sa duket, se këtu ka diçka që po zihet, pasi me publikimin e fundit që bëri Gjiko, kishte publikuar një pyetje për të gjithë.

Ai kishte posuar një fotografi, që shihej duke ia puthur Elitës barkun e fryrë, por kjo nuk ishte ajo që mori vëmendjen, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi që ai mbi fotografinë kishte vënë një pytje duke thënë: “Djalë a qikë?”

Por, burime të Kosovares kanë zbuluar se çifi i përfolur do të bëhet me djalë. /Kosovarja/