Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi shtyejnë premierën e filmit më 14 shkurt

Përveç si këngëtare, Elvana Gjata e ka sprovuar veten edhe si aktore.

Ajo bashkë më Ermal Mamaqin, kanë realizuar një film të zhanrit komedi, që ishte paralajmëruar ta ketë premierën këtë muaj në te gjitha kinematë shqiptare, shkruan Indeksonline.

Projekti kinematografik që mbanë titullin ‘Dy gish mjaltë’, megjithatë është shtyrë në muajin shkurt të vitit që po vjen, pikërisht më 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve, për shkak të tematikës.

Sigurisht të gjithë mezi presin ta shohin këngëtaren si vjen si aktore.