Enca uron ndryshe Krishtlindjet, vjen provokuese në këtë video

Në mesin e shumë artistëve që kanë uruar Krishlindjet, nuk ka dyshim se është edhe Enca.

Ajo ka uruar me foto dhe video të ndryshme por në këtë videon e fundit vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

“Gezuar Krishtlindjet te gjithe miqve, familjes, bashkepuntoreve dhe gjithe atyre qe me ndjekin dhe suportojne ? Ju dua shuuume – Enca”, janë fjalët e saj.

Edhe në këtë paraqitje, Haxhia shfaqet mjaft provokuese ku në fokus ka gjoksin bombastik.

Enca ka sjell një sërë projektesh të cilat u mirëpritën nga fansat e saj të shumtë. /Lajmi.net/

albshowbizzz.com