Engji del për kafe, por çfarë nuk shkon me pamjen e saj

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit.

U bë e njohur si vajza e këngëtares, por famën më të madhe po e arrin tani vëtë si këngëtare e re e muzikës popullore.

Krahas kësaj, engji shquhet për bukurinë dhe pamjen e saj e që e shohim në çdo paraqitje publike.

Mirëpo në këto ditë ajo ka pasur shumë mbrëmje, sa që në fotografinë që e ka postuar sot duket e lodhur dhe jo si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/