Engji publikon këtë imazh të prindërve

  Engjëllusha Salihu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të prindërve të saj.      

Engjëllusha Salihu ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaq Shyhreten dhe Luli, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ua ka shprehur dashurinë prindërve të saj, të cilët dukeshin të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Engji dhe Shyhretja po e përmbyllin një vit të suksesshëm me shumë projekte muzikore dhe koncerte brenda e jashtë vendit. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com