Eni Koçi vjen me fotosesion “përrallash”

Meqë jemi në prag të festave të fundvitit, Eni Koçi ka realizuar disa fotosesione me dukjet nga më të ndryshmet.

Por, i fundit mesa duket i vendosi vulë të madhe bukurisë së Enit, i cili e nxjeri atë më të bukur se kurrë, shkruan Kosovarja.

E gjunjëzuar pranë bredhit, me fustan të bardhe e çizme, e mbi të gjitha flokët e lidhura, pasqyronin një vajzë posi në përralla.

E tillë është bërë kohëve të fundit Eni, e cila me bukurinë dhe kreativitetin e saj, po rrëmben gjithë vëmendjen. /Kosovarja/