Enis Bytyqi del me bashkëshorten, vëmendja te pallto e zonjës

Enis Bytyqi është një nga këngëtarët më të njohur të estradës kosovare.

Ai ka qenë aktivë sivjet me disa hite verore.

Ai është njëri ndër këngëtarët më të pashëm të estradës sonë.

Nuk ka shumë kohë i dha fund beqarisë me bukuroshen Rinën, te cilët po gëzojnë një jetë të lumtur.

Dyshja së fundi kanë postuar një fotografi në krahët e njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Këtë fotografi, ata e kishin shkrepur pikërisht në Francë, dhe dukeshin mjaft në formë të mirë.

Këngë e fundit e Enisit është “Marak” që pushtoi kanalin e tij me klikimet e shumta.