Enis Bytyqi hedh imazhin më të bukur me bashkëshorten

Është njërj ndër këngëtarët më të pshëm të estradës sonë.

Nuk ka shumë kohë i dha fund beqarisë me bukuroshen Rinën, te cilët po gëzojnë një jetë të lumtur.

Dyshja së fundi kanë postuar një fotografi në krahët e njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Këtë fotografi, ata e kishin shkrepur pikërisht në Francë, dhe dukeshin mjaft në formë të mirë.

Këngë e fundit e Enisit është “Marak” që pushtoi Kanalin Youtube me klikimet e shumta. /Kosovarja/