Ermali del me gruan dhe shoqërinë, Ariana merr gjithë vëmendjen

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë dy prej personazheve më kë komentuara nga publiku.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e Ermalit, Ariana famën më të madhe po e arrin tani me paraqitjet e saj elegante dhe plot stil.

Ata sot kanë dalë së bashku me shokët e tyre, por vëmendjen më të madhe po e merr dukja e Arianës, ku si gjithmonë ajo vjen me një pamje të re./ORAinfo/