Festa e Vitit të Ri në familjen e ish-presidentit Rugova

  Edhe në familjen e presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova aktualisht po festohet Viti i Ri.      

Blerina Kllokoqi- Rugova, reja e presidentit historik, Ibrahim Rugova, në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një  foto ku shihen e gjithë familja, shkruan lajmi.net.

Pranë portretit familjar, Blerina i ka uruar të gjithë ndjekësit me pak fjalë.

”Gëzuar”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet zonja e shtëpisë (bashkëshortja e të ndjerit), djemtë me nuse dhe vajza Teuta Rugova./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Gëzuar.. 

A post shared by   Blerina Kllokoqi Rugova  (@blerinakllokoqirugova) on

 

 

albshowbizzz.com