Flaka Krelani e pranon lidhjen në Prive (VIDEO)

 

Flaka Krelani
e ka ruajtur mirë jetën e saj private përgjat viteve.

Këngëtarja
asnjë nuk ka folur për lidhjet e saj mirëpo kësaj radhe ajo e pranoi në njëfar
forme se dikush ia ka vjedhur zemrën.

Në rubrikën ‘Çitja
pikën’, Flaka ishte para fjalisë “hera e fundit kur kam qenë në lidhje por
publiku se ka ditur ka qenë…”.

Artistja tha
se lidhja vazhdon akoma duke shtuar se vetëm familja e saj është në dijeni për
gjërat e saj personale.

Ndiqeni të plotë rubrikën për të kuptuar më tutje çfarë tha Flaka dhe të tjera gjëra interesante nga ajo./Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com