Flori flet për herë të parë për shtatzëninë e pornostares

Pak muaj më parë, Flori Mumajesi u bë cak i shkrimeve rozë, si shpesh herë. Mirëpo këtë herë ‘u bë baba’.

Thuhej që Flori ishte prindi i fëmijës së pornostares Aby e cila jeton në Amerikë.

Edhe pse ajo nuk foli kurrë lidhur me shtatzëninë dhe kush është babai, Flori dha një shpjegim të shkurtër.

I ftuar në Opinion tek Blendi Fevziu, Flori nuk i shpëtoi kësaj teme.

‘Po i bone follow dikujt e hongre’, tha artisti ndër të tjerash.

Më poshtë videoja të cilën këngëtari e postoi para pak minutash./Prive.al

View this post on Instagram

@opinion.al

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

albshowbizzz.com