Flori Mumajesi dhe Fifi gati sa nuk puthen në buzë te Luana Vjollca

 
 

Këngëtarët Flori Mumajesi dhe Fifi kohëve të fundit kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Flori Mumajesi dhe Fifi kohëve të fundit po japin arsye për të dyshuar në mos mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri, shkruan lajmi.net.

Para disa javësh lajmi.net e ka publikuar një video ekskluzive të realizuar brenda studiove muzikore, video në të cilën shihen Flori dhe Fifi duke bërë skena të afërta me njëri-tjetrin.

Njësoj ka ndodhur edhe në emisionin e fundit te Luana Vjollca aty ku dyshja për pak sa nuk u puthën në buzë.

E për të ngjallur akoma më shumë dyshime, vulën i dha komenti i Luanës e cila e quan nuse Fifin e më pas ai i kësaj të fundit e cila i thotë se i ka pritur lulet.

Faktikisht thuhet se ajo që i pret lulet në dasmë e ka rendin të martohet e radhës, mirëpo se çfarë po ndodhë realisht mes tyre lajmi.net do ju mbajë të informuar.

 
 

albshowbizzz.com