Alb ShowBizzz

Flori Mumajesi uron me një video qesharake

Flori Mumajesi ka uruar të krishterët përmes rrjetit social Instagram.

Flori Mumajesi ka publikuar një video qesharake të Mr. Bean, e përmes saj uroi besimtarët e krishterë për festën, shkruan lajmi.net.

“Bekime dhe mbarësi për çdo familje… Gëzuar të gjithëve♥️”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Flori Mumajesi është “Mi mori”, në duet me Getoar Selimin dhe Brunon, këngë e cila ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/